Auto Arek Łapino Kontakt

Auto-Arek Łapino – dzwoń, pisz, przyjeżdżaj

 

Wszystkich zainteresowanych naszą ofertą w Auto-Arek Łapino zapraszamy do skontaktowania się z nami w celu umówienia się na najbardziej dogodny termin spotkania. Zależy nam na tym, aby każdy z naszych klientów był zadowolony, dlatego jeżeli tylko potrzebujesz pomocy w doborze odpowiedniego pojazdu, masz pytania dotyczące jego pochodzenia czy też chcesz wynegocjować dobrą cenę, wtedy jesteśmy zawsze do usług!

auto-arek łapino BMW 42

Nasza siedziba znajduje się w miejscowości Łapino położonej przy drodze numer 221. To miejscowość zlokalizowana niedaleko Trójmiasta. Swoje usługi kierujemy do wszystkich klientów z województwa pomorskiego, ale nie tylko, również obsługujemy tych z województw ościennych i całej Polski.

AUTO AREK ŁAPINO

auto-arek Łapino logo

ŁAPINO

telefon kontaktowy: 888 306 823

Jesteśmy dostępni od poniedziałku do soboty na telefon – wystarczy tylko zadzwonić do nas, a my będziemy czekali na ciebie w umówionej wcześniej porze. Nie zawsze jesteśmy dostępni na miejscu.

Zapraszamy serdecznie do skorzystania z naszych usług – z nami masz pewność, że transakcja zakupu samochodu będzie zawsze całkowicie udana!